Dlaczego my?

Biuro Rachunkowe OPENTAX z siedzibą w Świeciu świadczy usługi rachunkowo-księgowe oraz prowadzi konsultacje i analizy w obszarze podatków, rachunkowości, finansów. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie wiedzą i sporym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki w małych i średnich firmach oraz organizacjach pozarządowych.

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju i nowoczesnym zarządzaniu firmą, poprzez dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych usług księgowych.

Zajmij się rozwojem Twojego biznesu, a resztę zostaw nam!

Staramy się sprawić, aby rachunkowość, gąszcz przepisów podatkowych, sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego nurtu prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.

Certyfikat Księgowy Biuro Rachunkowe Świecie

Nasze cele:

  • rzetelność i zgodność z przepisami,
  • profesjonalizm i tajemnica informacji,
  • bezpieczeństwo,
  • nowoczesność i wysoka jakość,
  • długofalowa współpraca,
  • zadowolenie Klienta.

Rzetelność i bezpieczeństwo.

Posiadany Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie Twoich spraw rachunkowo-księgowych.

Nowoczesność.

Strefa Klienta Opentax dzięki której możesz mieć dostęp do różnorodnych danych i analiz przygotowanych specjalnie dla Twojej firmy. Przez 24 h na dobę, z dowolnego miejsca na świecie.
Nie martw się już o deklaracje do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Złożymy je za Ciebie w sposób elektroniczny wykorzystując e-deklaracje i e-podpis.

Mobilny księgowy.

Nie masz czasu na wizyty w biurze rachunkowym? Żaden problem! Skorzystaj z usługi „Mobilny Księgowy Opentax”. Przygotowujesz dokumenty księgowe – ustalasz termin odbioru – otrzymujesz raport z wynikami.

Kontakt

Biuro Rachunkowe OPENTAX

Aleja Jana Pawła II 1M

86-100 Świecie

tel./fax 52 331 58 53

mobile: +48 605 66 44 58

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr konta bankowego - mBank:

39 114020040000380274052496

 

Skanuj kontakt telefonem

KOD QR Biuro Rachunkowe OPENTAX Świecie

Odwiedź nas na

OPENTAX Biuro Rachunkowe Świecie na facebooku OPENTAX Biuro Rachunkowe Świecie na Google+